Strona główna Do pobrania
Apollo Wydawnictwo Oficyna Kompozytorzy Dziennik Muzyczny Piosenki Artykuły Recenzje Instytut Neuronowy Do pobrania Krótki opis Kontakt
 
 

Apollo

 

Wersja instalacyjna: Apollo (2585 KB).

 

 

Kodeksy    

Kodeksy (1353 KB)  

 Pobierz:

            Najnowsza wersja Kodeksów ze stanem prawnym z dnia 12 kwietnia 2012 roku. Publikujemy go ponownie od dnia 10 kwietnia 2012 roku. Jest to darmowy program do prawa polskiego, obsługujący przepisy i dokumenty takie jak: Dzienniki Ustaw, Monitory Polskie, Dzienniki Praw, orzecznictwo sądowe i inne. W wersji instalacyjnej zawiera jedynie Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej, kodeksy prawa polskiego oraz ordynację podatkową. Inne przepisy są lub będą dostępne na stronie www.telksinoe.pl lub www.telksinoe.com.

 

           Można go pobrać także z:

   

 

Kodeksy 11_11_2010 (1317 KB)

            Jest to poprzednia wersja programu ze stanem prawnym z 11 listopada 2010 roku.

 

           Można go pobrać także z:

 

Pomiar  

Pomiar (338 KB)

            Jest to program do pomiaru częstotliwości dźwięku z dowolnego źródła poprzez kartę dźwiękową komputera. Źródło można wybrać bez konieczności uruchamiania miksera audio w systemie Windows. Program wyświetla przebieg sygnału jako kanał zmonofonizowany, podaje częstotliwość i procentową odległość dźwięku w skali temperowanej. 

 

PolDek Vive 1  

PolDek Vive 1(350 KB)

            Jest to program edytora i przeglądarki, który jest okrojoną wersją programu PolDek 1. Nie posiada on możliwości pobierania danych z czytnika, ale pozostałe funkcje ma identyczne. W zamyśle ma to być program udostępniany bezpłatnie w celu łatwej wymiany raportów pomiaru i analizy pomiędzy posiadaczami programu do współpracy z czytnikiem a odbiorcami analiz. Umożliwia on bowiem wgląd w dane zebrane uprzednio z czytnika przez program PolDek 1, a następnie obróbkę tych danych, ponowny wydruk i tym podobne.

 

Dodatki  

         Dodatkowo zamieszczono dwa w pełni darmowe programy reklamowe będące prostymi zegarami pokazującymi czas bieżący zgodny z ustawieniem systemu komputera użytkownika. Pierwszy (Zegar 1 (181 KB) jest startującym wraz systemem zegarem, który nie posiada żadnych regulacji jedynie możliwość wyłączenia po kliknięciu prawym klawiszem myszy. Drugi (Zegar 2 (169  KB) jest zegarem o kilku ciekawych możliwościach wizualnych:

Można także wysłać e-mail do nas i połączyć się z tą stroną.

Wszystko jest oparte na własnym komponencie wizualnym pod Delphi, posiadającym jeszcze kilka ciekawych możliwości, który także pojawi się na tej stronie jako w pełni darmowy.

Przyjemnego użytkowania tych drobiazgów.

 

Zegar 1 (181 KB)

Zegar 2 (169 KB)

 

Klucz

            Prosty program pozwalający na zmianę wpisu w rejestrze systemowym Windows, aby kompilatory Borland Delphi i C++Builder mogły używać polskich znaków diakrytycznych. 

 

 

Klucz (208 KB)