Poczciar

Strona główna

Do pobrania

Wydawnictwo Oficyna Kompozytorzy Dziennik Muzyczny Piosenki Artykuły Recenzje Instytut Neuronowy Do pobrania Krótki opis Kontakt
 
 

Podciar Wolny  

   

Poczciar Wolny (647 KB)

Program do przetwarzania katalogów Outlook Express na pliki tekstowe (DBX na TXT) i na pliki hipertekstowe (DBX na HTML) w wersji bezpłatnej ma cechy:

 

1. Program Poczciar w wersji 1.1.0.0. Wolny (zwany dalej Poczciar Wolny) jest darmową aplikacją obsługującą katalogi DBX programu pocztowego Outlook Express i przetwarzającym je na pliki tekstowe(TXT), hipertekstowe(HTML) lub pojedyncze wiadomości(EML) programu pocztowego Outlook Express.

 

2. Poczciar Wolny jest w pełni funkcjonalną wersją programu Poczciar jednakże jest od niego wolniejszy, gdyż nie posiada zoptymalizowanej wersji algorytmów przetwarzających.

 

3. Użytkownik, który wyłącznie na własne ryzyko skorzysta z darmowego oprogramowania Poczciar Wolny, musi mieć świadomość tego, że jest to program najmniej 5-ciokrotnie (pięciokrotnie) wolniejszy od swej pełnej wersji, co spowoduje (szczególnie przy dużych plikach DBX) większe zużycie sprzętu i prądu elektrycznego, nie mówiąc już o czasie potrzebnym do wykonania zadania.

 

4. Autor programu Poczciar Wolny dołożył wszelkich starań, by program pracował w sposób nie zakłócający pracy innych programów i sprzętu, jednakże nie udziela żadnej gwarancji ani prawa do darmowej pomocy technicznej.   

 

Licencja Poczciar Wolny

 

Program w tej wersji będzie udoskonalany tylko sporadycznie, gdyż większość funkcji do przetwarzania plików DBX ma i pracuje poprawnie.

   

Poczciar

    

 

Natomiast wersja płatna jest znacznie szybsza (przeszło pięciokrotnie) i posiada kilka funkcji dodatkowych, jak możliwość ustawiania dokładności przetwarzania każdej wiadomości w folderze DBX. Ponadto w wersji płatnej użytkownik ma prawo do darmowej pomocy technicznej w postaci do pięciu emaili. A przede wszystkim wersja ta będzie rozwijana.  Pełną i szybką wersję programu w cenie 99 zl (brutto) można nabyć, pisząc na email: 

 

 

 

Do góry